Zaproszenie na praktyki Erasmus+ w Strasburgu

Serdecznie zapraszamy na praktyki w Éditions Polonaises w Strasburgu we Francji. Praktyki Erasmus + umożliwiają poznanie nowej kultury oraz zdobycie doświadczenia zawodowego. Propozycja Éditions Polonaises jest o tyle wyjątkowy, że pozwala odbyć zagraniczne praktyki w języku polskim oraz otrzymać stypendium na pobyt we Francji.

ÉDITIONS POLONAISES w Strasburgu zapraszają studentów i doktorantów na odbycie praktyk Erasmus +.
Wyznaczone zadania wpisywać się będą w jedną z kategorii:

• prawa,
  • handlu zagranicznego i sprzedaży detalicznej,
  • językoznawstwa,
  • komunikacji,
  • informatyki.

Nieodpłatne praktyki odbędą się w budynku biblioteki uniwersyteckiej w Strasburgu. Studenci będą musieli
pracować na własnych komputerach.
Praktyki można odbyć w roku akademickim i w miesiącach letnich od 3 czerwca 2024.
Liczba dni: 60.

Wymagania: znajomość języka polskiego, pracowitość i obecność.
Znajomość drugiego języka przez kandydata będzie dodatkowym atutem, ale nie jest kryterium
obowiązkowym.

Uwaga: nie należy zawyżać poziomu znajomości języka lub posiadanych kompetencji w danej dziedzinie,
gdyż może to spowodować niewłaściwy podział zadań.

Kryteria oceny: punktualność w wykonywaniu zadań, jakość wykonywanych zadań, obecność.

Więcej informacji na temat praktyk znajduje się w plikach poniżej.

photo credit: ÉDITIONS POLONAISES

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
ÉDITIONS POLONAISES w Strasburgu - dane instytucji przyjmującej.pdf 20.05.2024 Natalia Kostić
PDF