Praktyki Erasmus + dla osoby z językiem hiszpańskim / portugalskim

Euromind to firma zajmująca się organizowaniem praktyk międzynarodowych (w szczególności dla uczniów szkół zawodowych) w ramach programu Erasmus oraz wspieraniem organizacji w pisaniu wniosków projektowych. Oferuje ona obecnie praktyki w biurach w Hiszpanii i Portugalii dla studentów uniwersyteckich, którzy posługują się językami obcymi. W szczególności językiem angielskim, portugalskim i hiszpańskim.

Mile widziani są studenci bądź absolwenci filologii, lingwistyki, turystyki oraz wszyscy ci, którzy interesują się językami obcymi, kulturą Hiszpanii lub Portugalii oraz są gotowi pracować w międzynarodowym środowisku.

Za praktyki Euromind oferuje wynagrodzenie w wysokości od 300 do 600 euro miesięcznie, w zależności od długości stażu, który powinien odbywać się w ramach projektu Erasmus Praktyki. Dodatkowo istnieje możliwość możliwość uczestniczenia w ciekawych aktywnościach kulturowych i wycieczkach oraz rozwoju szerokiego zakresu kompetencji. Formalną podstawą rozpoczęcia praktyk jest dokument Learning Agreement podpisany przez Studenta, Uniwersytet oraz Euromind jako organizację przyjmującą.

Dodatkowe informacje na temat oferty znajdują się w załączonych dokumentach poniżej.

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
Internship-Erasmus-Hiszpania-PL.pdf 16.10.2023 Natalia Kostić
Pobierz PDF Internship-Erasmus-Hiszpania-PL.pdf(187.3 KB)
Internship-Erasmus-Portugalia-PL.pdf 16.10.2023 Natalia Kostić