Oferty praktyk w hiszpańskich szkołach

Training Experience pilnie poszukuje studentów pedagogiki do odbycia międzynarodowych praktyk w Hiszpanii w miesiącu styczniu. Więcej informacji na temat praktyk znajduje się pod każdą  z trzech ofert oraz na stronie internetowej Training Experience.

Oferty:

Training Experience jest firmą mającą siedzibę w Walencji w Hiszpanii. Zajmuje się pomaganiem w znalezieniu studentom praktyk międzynarodowych w sprawdzonych firmach na terenie Europy. Działa przede wszystkim w oparciu o program Erasmus Plus.
Studenci, którzy zarejestrują się na stronę Training Experience, nie ponoszą żadnych kosztów związanych z rejestracją, sama strona również jest darmowa. Training Experience regularnie publikuje na niej oferty prakty. Student może sam aplikować na oferty wystawiane na stronie.

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
Plakat.pdf 17.11.2022 Natalia Kostić
Pobierz PDF Plakat.pdf(8.8 MB)