Oferty praktyk Studenckich Training Experience

Training Experience jest firmą HR, specjalizującą się w wyszukiwaniu kandydatów na praktyki zagraniczne. Jest pośrednikiem między firmami a studentami. Ich usługi są bezpłatne dla studentów oraz uniwersytetów, ponieważ to firmy płacą za znalezienie odpowiedniego kandydata do ofert praktyk. Firma ta pomaga studentom w przygotowaniu dokumentacji potrzebnej do praktyk oraz służy pomocą w każdym kroku od rejestracji do uzyskania praktyk, co również jest bezpłatne. Język mobilności zależy od firmy, która wystawiła ofertę, natomiast w większości przypadków głównym językiem będzie angielski. Jeśli w ofercie jest podany drugi język, to praktykant będzie posługiwał się angielskim i drugim językiem, wymaganym przez firmę.

Oferty praktyk obejmują dziedziny takie jak: biznes, marketing, IT, pedagogika, medycyna (opieka nad pacjentem).

Biznes:

MANAGEMENT OPERATIONS INTERNSHIP IN VALENCIA SPAIN

ACCOUNTING ASSISTANT INTERNSHIP IN VALENCIA SPAIN

INTERNATIONAL BUSINESS DEVELOPER INTERNSHIP IN SEGOVIA SPAIN

Marketing:

MARKETING & EVENT MANAGEMENT ASSISTANT INTERNSHIP IN CANARY ISLANDS SPAIN

DIGITAL MARKETING INTERNSHIP IN VALENCIA SPAIN

DIGITAL MARKETING INTERNSHIP IN ZARAGOZA SPAIN

IT:

MACHINE LEARNING DEVELOPER INTERNSHIP IN GRANADA SPAIN

UNITY 3D DEVELOPER (VR) INTERNSHIP IN BURGOS SPAIN

Pedagogika & języki

ENGLISH TEACHER INTERNSHIP IN MADRID SPAIN

ENGLISH LANGUAGE ASSISTANT INTERNSHIP IN MADRID SPAIN

Medycyna (opieka nad pacjentem):

NURSING ASSISTANT INTERNSHIP IN MEDICAL CENTER BARCELONA SPAIN

Zachęcam również do rejestracji na naszej platformie.