Oferta Praktyk w Maladze - Tribeka

Tribeka Training Lab - agencja zlokalizowanej w Maladze, na południu Hiszpanii, która organizuje mobilności międzynarodowe dla grup młodzieży i nauczycieli z całej Europy. Jesteśmy firmą z 8-letnim doświadczeniem i jedną z największych tego typu agencji w regionie.
Ze względu na międzynarodowy i dynamiczny charakter naszej działalności w ciągu całego roku kalendarzowego przyjmujemy na praktyki w ramach programu Erasmus+ studentów z europejskich uczelni, którzy chcieliby na określony czas dołączyć do naszej ekipy. Studenci, którzy odbywają z nami praktyki mają świetną okazję do szlifowania języków obcych oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w zakresie organizacji projektów międzynarodowych, pracy z grupami, administracji oraz marketingu w social mediach. Oprócz tego w ramach godzin pracy oferujemy wiele okazji do korzystania z naszej oferty kulturowej i poznawania atrakcji Malagi oraz całego regionu Andaluzja.

Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą.