Data publikacji w serwisie:

Koordynator Projektów (j. polski i j. portugalski) Faro – Algarve

Poszukujemy koordynatora projektów do naszego międzynarodowego zespołu w firmie zajmującej się organizacją wymian międzynarodowych uczniów i nauczycieli w ramach unijnego programu Erasmus+

Dowiedz się o nas więcej: www.facebook.com/wakeupprojects

SZUKAMY OSOBY:

  • aktywnej i otwartej
  • komunikatywnej i  lubiącej kontakt z ludźmi
  • ceniącej sobie elastyczność
  • nastawionej na rozwój (wszystkiego możemy Cię nauczyć, nie wymagamy doświadczenia!)
  • swobodnie odnajdującej się w międzynarodowym środowisku i pracy zespołowej
  • zainteresowanej portugalską kulturą i/lub projektami unijnymi
  • lubiącej planować i organizować przedsięwzięcia

OPIS STANOWISKA

Nasze projekty to: kilkutygodniowe wymiany dla zagranicznych uczniów i nauczycieli. Uczniowie przyjeżdżają na staże zawodowe w portugalskich firmach, a nauczyciele na obserwacje i kursy specjalistyczne.

Nasi klienci to europejskie placówki edukacyjne, głównie z: Polski, Hiszpanii, Francji i Włoch

Koordynator odpowiedzialny jest za przygotowanie i realizację mobilności / wymian. Do głównych zadań należą:

  • Przygotowanie logistyczne projektu we współpracy (mailowej) z koordynatorem po stronie klienta
    • Przygotowanie dokumentacji projektowej
    • Organizacja staży zawodowych w portugalskich firmach i kursów specjalistycznych (we współpracy z osobą odpowiedzialną za pozyskiwanie lokalnych partnerów)
    • Organizacja transferów lotniskowych, programu kulturowego (wycieczki, aktywności kulturowe) i szczegółów dotyczących zakwaterowania
  • Kontakt z lokalnymi partnerami (portugalskimi firmami i szkołami) w celu ustalenia szczegółów wymiany
  • Obsługa mobilności podczas pobytu grupy
    • Zakwaterowanie grupy (nadzór nad zakwaterowaniem)
    • Prezentacja uczestników w firmach
    • Przeprowadzenie / towarzyszenie grupie podczas aktywności kulturowych i wycieczek
    • Pozostawanie w stałym kontakcie z opiekunami i grupą
    • Zarządzanie potencjalnymi problemami, które mogą pojawić się w firmach, czy zakwaterowaniu
  • Tłumaczenia pisemne dokumentów wewnętrznych firmy i przygotowanie nowych materiałów
  • Wsparcie językowe grup (tłumaczenia ustne)

WYMAGANIA

  • j. polski i j.portugalski*** na poziomie minimum B2
  • elastyczność i komunikatywność
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • możliwość podjęcia pracy najpóźniej od połowy lutego (miejsce pracy: Faro, Algarve)

MILE WIDZIANE

  • inne języki europejskie, przede wszystkim: j.hiszpański, j.francuski, j.włoski
  • prawo jazdy
  • wcześniejsze doświadczenie zawodowe lub prywatne w Portugalii
  • background akademicki / zawodowy w turystyce, językach (tłumaczenia, nauczanie),  pracy projektowej

WARUNKI ZATRUDNIENIA

  • umowa na rok w pełnym wymiarze godzin, a następnie umowa na czas nieokreślony
  • w zależności od kompetencji, baza wynagrodzenia: 1100 – 1300 EUR
  • premie miesięczne pomiędzy 100 a 500 eur (w zależności od ilości projektów)
  • możliwość pracy zdalnej do 50% etatu w tygodniu
  • elastyczny grafikt
  • możliwość bezpłatnego korzystania z posiłków

Zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie swojego CV na adres info@wakeupprojects.com

Dokumenty

Nazwa Numer Obowiązujący od / Kto wydał Pobierz plik
Coordinator-Assistant.docx 30.12.2022 Natalia Kostić
DOCX
Pobierz DOCX Coordinator-Assistant.docx(18.5 KB)
Koordynator-Projektow.docx 30.12.2022 Natalia Kostić
DOCX
Pobierz DOCX Koordynator-Projektow.docx(16.1 KB)