Logo UAM

Szczegółowe informacje: erasmus.amu.edu.pl/konkurs

Rozstrzygnięcie konkursu
Published on / opublikowano 10-04-2017

Konkurs na plakat promujący jubileusz 30-lecia programu Erasmus  ogłoszony przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji został rozstrzygnięty!
Na konkurs wpłynęło ponad 100 prac, wśród których znalazł się wyróżniony plakat studentki UAM – Sylwii Sydor.
Serdecznie gratulujemy!

Konkurs dla studentów na jubileuszowy plakat Erasmus+
Published on / opublikowano 16-01-2017

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji ogłosiła konkurs  na plakat promujący jubileusz 30-lecia programu Erasmus. Zgłoszenia przyjmowane są do końca lutego br., nagrodą główną jest sprzęt multimedialny. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej: http://erasmusplus.org.pl/zaprojektuj-plakat-promujacy-jubileusz-30-lecia-programu-erasmus/.

30 lat Erasmusa
Published on / opublikowano 16-01-2017

On 15th June 1987 the European Community decided to start the Erasmus program. Since 1998 under the Erasmus+ program 188,000 Polish students have travelled abroad to study at partner universities, while 94,000 students from other countries have come to Poland for their studies. In the period up to 2014 Warsaw University received a 3.4 million euro subsidy for the mobility projects and Adam Mickiewicz University a similarly high amount – 2.1 million euros. These statistics illustrate the huge success of the mobility projects and remind us that on 11th January 2017 we can inaugurate the 30th anniversary of the Erasmus program in Europe.

INFORMACJA DLA STUDENTÓW PLANUJĄCYCH MOBILNOŚĆ DO TURCJI
Published on / opublikowano 20-07-2016

W związku z zamachem stanu w Turcji, który miał miejsce 15 lipca br. Ministerstwo Spraw Zagranicznych kategorycznie odradza wszelkich podróży do tego kraju do czasu ustabilizowania sytuacji.

MSZ: ostrzeżenie dla podróżujących

Kursy językowe dla studentów
Published on / opublikowano 18-05-2016

Szanowni Państwo,
Rozpoczynamy zapisy na kursy językowe dla studentów zrekrutowanych na przyszłoroczny wyjazd na ERASMUSA+. Kursy prowadzić będą pracownicy Szkoły Językowej UAM.

Wyjeżdżasz na studia za granicę w ramach programu Erasmus+?
Published on / opublikowano 27-04-2016

Zapoznaj się z pakietem informacyjnym MSZ, dzięki któremu Twój pobyt będzie bezpieczniejszy.

10 Things to Do for Erasmus+ Exchange Students in Turkey
Published on / opublikowano 11-04-2016

INFORMACJA DLA STUDENTÓW PLANUJĄCYCH MOBILNOŚĆ DO TURCJI
Published on / opublikowano 04-08-2015

W związku z działaniami zbrojnymi na pograniczu turecko-syryjskim oraz turecko-irackim i niestabilną sytuacją również w innych rejonach południowo-wschodniej Turcji, Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP stanowczo zaleca obywatelom polskim powstrzymanie się od podróży w te regiony kraju.

Easter meeting (26th March 2015)
Published on / opublikowano 24-03-2015

The spring has come, the sun is shining and the bunny is just around the corner- it's the best time to celebrate Easter!

We would like to invite you to the Easter Meeting party- the weather is favourable to play football or to have a barbecue, and to get to know something about Easter traditions and customs from all over the world!

Join us and let's have a great time together!

See you on March 26 near dormitories "Jagienka" and "Zbyszko"! :)

FIND MORE INFROMATION ON FACEBOOK: https://www.facebook.com/events/364483053755622/

Erasmus+ in-service training courses
Published on / opublikowano 05-01-2015

Erasmus+ in-service training courses

Join our Erasmus+ in-service training courses for staff in education and training. If you have already a grant from the 2014 call for proposals, you can join one of our training courses.

The upcoming training courses are:

European Qualification Framework and ECVET

Piraeus 22-26/9/2014 & 8-12/12/2014